Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Következő a problémám eladtam...

Következő a problémám eladtam az autómat és le szerettem volna jelenteni a nevemről de szembesültem azzal a problémával hogy elidegenítési miatt le van foglalva és így nem tudom le mondani ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2023. szept. 16. 19:53
 1/4 qkker1 ***** válasza:
68%
Qrva gyorsan szólsz a vevőnek, kitalálsz valamit, hogy miért adtad el, amit nem lehetett volna, és visszaadod neki a vételárat.
2023. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
mindezt addig tedd, amíg a vevő büntetlenül szét nem hajtja a járgányod...már biztosan tudja, hogy vissza kell adnia.
2023. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez most így elég kusza dolog. Te nem tudtad, hogy az autód le van foglalva és úgy adtad el?
2023. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:
100%

Tehát, van egy autóm amit éppen el akarok adni, aztán egyszer csak "szembesülök azzal, hogy elidegenítés miatt le van foglalva"

Nem értem, de úgy is mondhatom, hogy nem hiszem.

2023. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!