Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy csomagot...

Hogyan lehet úgy csomagot feladni külföldre, hogy véletlenül se tudjanak hozzáférni az én adataimhoz (lakhely, név, bármi)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon gáz kérdés, de még sosem adtam fel postán csomagot. Ha tutira teljesen anonim szeretnék maradni, arra van mód?


Köszönöm szépen előre is!



2023. szept. 17. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2023. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel okmányt nem fognak bekérni ellenőrzésre, bármilyen fiktív feladó adattal megcímezheted a csomagot. Azt nem tudod megcsinálni, hogy üresen marad a mező.
2023. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit az előző írt, szerintem írhatsz fiktív adatokat. A gond csak akkor van, ha a csomag valamiért visszajön (pl. rossz a címzés, nem veszik át), mert akkor nem biztos, hogy visszakapod a csomagot.
2023. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinek akarsz bombát küldeni? Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy valakinek küldök valamit, de titkolnom kell a kilétemet.

Másfelől viszont át sem vennék nemvárt csonagot.

2023. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Van külföldi, aki sokat fizetne a festményemért, de a kiletemet véletlenül sem szeretném, ha megtudná, ki tudja ki milyen beteg állat...

2023. szept. 24. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem valami hobbi mázolmány, akkor a Nemzeti Bank és nem rudom melyik hivatal engedélye is kell. Festnényt meg nem szoktak úgy feladni csomagban. Nem csak eleszhet, de jó esély van a megsemmisülésére is.
2023. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Ne add meg se a saját se a címzett nevét címét. Találják ki ők.. 😀
márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!