Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendelésnél véletlenül...

Ha rendelésnél véletlenül rossz nevet adtam meg nem fogom tudni àtvenni?

Figyelt kérdés
Nem az én nevemet irtam rá, hanem baràtomét akkor nem fogom tudni átvenni a személyimmel?
2023. ápr. 19. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Véletlenül a barátodét írtad rá?

VÉLETLENÜL?

Orvos látott? :D

Ha olyan a termék ahol kérnek személyi igazolványt az átvételkor, akkor csak az veheti át akinek a személyi adatai egyeznek.

2023. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csomag esetén, ha házhoz megy te is át tudod venni.


De ha pl elhalasztod az átvételt és postán marad 5 munkanapig, akkor csak a megadott névvel rendelkező tudja átvenni.


Kivéve, ha két tanús meghatalmazást írtok a nevedre.


Átveszed, átveszed, ha nem, akkor párod besétál postára. (már ha postai úton történt a feladás)


Ha pl GLS és nem vetted át, az e-mail-ben kapsz értesítőt és módosíthatod az újra házhoz szállítást.


Máskor írd meg azt is, ha ilyen van, kik szállítják a csomagot és hogyan kérted.


Találgatva korrekt választ nem lehet írni.

2023. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

1-es, orvos látott téged? ... Online rendelésnél megesik, hogy pl a párok rendelgetnek egymásnak, maguknak vagy a másik fél nevére, mert pl ő maga nem lesz otthon, hogy átvegye a csomagot.


Vannak automatikus adatkitöltések, amiket megjegyez az oldal. Nem mindig s nem mindenki csekkolja, hogy helyes-e a kitöltés.


S ez csak egy opció, hogy mi is történhetett.


Gondolom még nem voltál kapcsolatban, hogy ezekkel a lehetőségekkel is gondolkodj...


Legyél szíves nem bántani a kérdezőt! Főleg úgy, hogy nem ismered...

2023. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Igen 3-as igazad van, én vagyok a hülye. Még véletlenül sem az aki a saját nevét nem tudja. :D

A megrendeléskor pont azért van az összefoglaló mielőtt rákattintasz a rendelésre, hogy le tudd ellenőrizni. Egy szerződés kötés történik ilyenkor, úgyhogy illik jól kitölteni. Az emberek 98%-a bele sem gondol mit csinál, csak kattintgat.

2023. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!