Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a lelki békém megőrzésére...

Ha a lelki békém megőrzésére vágyom, melyik gyakoris témakörök felelnének meg ennek leginkább? Melyikek a legbékésebbek? És melyikek a legbalhésabbak?

Figyelt kérdés
Szélsőséges eszmék mindenhol, gyűlölet, megosztottság, és a többi ami ezzel jár. Ez sajnos begyűrűzik már mindenhova, hiába próbálnám legalább szabadidőmben kerülni. Ha én ebből időről időre ki szeretnék maradni, mit gondoltok melyik témaköröket lenne érdemes látogatnom? És melyikek azok, ahol a legnagyobb a feszültség? Jöhetnek meglátások is az adott helyekről, melyik milyen, és miért olyan amilyen. Vagy hogy mire kell vigyázni. Előre is köszönöm nektek, és béke!

2023. szept. 19. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az anonim oldalak egyik nagy előnye, hogy arctalanul és névtelenül olyan dolgokat tudsz másokra önteni, amit élőben nem tennél meg. Itt viszont nincs következménye semminek, és ez ösztönző erővel bír.

Ha lelki békét akarsz, ne használj ilyen oldalakat. Nem mintha Facebookon ne lennének olyanok, akik ezt arccal-névvel is felvállalják, mert elkötelezett hívei valamilyen megosztó oldalnak, amit hevesen védenek.


Itt sokkal hamarabb fog rád ragadni a negatív hozzáállás, mert átveszed a közeg stílusát és hangulatát is. Mivel a trollokat nem tudják vagy akarják tiltani, ezért aki nem hagyja el az oldalt mert nem bírja, idővel ő is ugyanilyen provokátorrá válik. Nincs olyan témakör, aminek ne lennének meg az uralkodó provokátorai vagy kamukérdezői, olvasás nélkül lepontozói, kötekedői.

2023. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legbalhésabb a politika (azok közül, amiket valaha is próbáltam). Nem is járok oda többet.

Legbékésebb? Nem tudom. Egészség; Közoktatás és tanfolyamok; Kultúra és közösség; Tudományok; Egyéb (humor nélkül, mert az teli hülyeséggel).

2023. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Én azért szeretnék bízni benne hogy a mérték eltér. Szóval hogy pl egy kertészkedős altopicban kevésbé folyik gyűlölködés, mint mondjuk a politikában. Vagy te úgy látod hogy már ezek is elestek volna? Mert akkor nem marad más mint megedzzeni magam.
2023. szept. 19. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
A kertészkedős altopicot nem ismerem, nem is tudtam, hogy van. De bizonyára kellemesebb hely, mint a politika.
2023. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4#. A kertészkedésben is van botrány. Ha az ember bele akar kötni valamiben, hát megteszi.

Jajj nehogy kinyírd szegény pucér csigákat, hisz a természet részei, míg a másik gázolajjal teli üvegbe gyűjti mind a 250 egyedet, és éjjel vadászik rá.Ugyanez a poloskával, és sorolhatnám az összes kártevőt.


Olvass kedves kérdező. Abban nem fogsz csalódni.

Nagyon tud fájni, ha megbántanak.

2023. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez akkor duplán vicces. Igazából én se tudtam hogy van kertész altopic, csak bedobtam példának, mert abból a nyugalomra asszociál a többség. De akkor ott is megy ez, nem gondoltam volna.

Hát amúgy nem is csak a megbántás, sokkal inkább a rengeteg felesleges egó vitát látni, már rendesen fáraszt néha. Meg másfajta, alacsonyabb tudatállapotba rak engem is.

2023. szept. 19. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Látod, mégis jobb olvasni.

Néha játszom. Jidigi. Kikapcsolom az időt, csak játszom.

Ahol még jól érezheted magad: Canadahun oldal, com kiterjesztésben ( másképp nem engedi leírni a gép:))) Ott még normális a kommunikáció.

2023. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!