Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A VIII. kerületnek melyik a...

A VIII. kerületnek melyik a legrosszabb (legbalhésabb, legdzsuvásabb) része? Sztorikat is nagyon szívesen olvasnék, ha lehet írjatok személyes tapasztalatokat is!

Figyelt kérdés
Ha bárkinek volt személyes balhéja, vagy kellemetlensége, mesélje el légyszi!

2014. okt. 30. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kálvária tér környéke, Népszínház és mellékutcái, Orczy tér és környéke, Diószeghy, Magdolna, Dankó, Lujza, stb..stb.. utcák.
2014. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem: Orczy tér, Kálvária tér (itt már láttam bunyót), Diószeghy Sámuel utca, Dankó utca, Csobánc utca, Tömő utca, Népszínház utca (szóltak már be egy párszor), Magdolna negyed (megpróbálták ellopni a telefonomat) , Illés utca, Szigony utca, Lujza utca, ezek sem sokkal jobbak: Práter utca, Dobozi utca, Karácsony Sándor utca, Dugonics utca, Leonardo Da Vinci utca-köz...és még sorolhatnám végtelenségig...

minél beljebb mész a "gettós" részeknél annál rosszabb a helyzet... szerintem csak a legnagyobb utcák, és a körút közelében beszélhetünk biztonságosabb helyekről, remélem segítettem :)

2014. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És volt ezeken e környékeken bármilyen sztori, amit átéltetek, vagy hallottatok? Amúgy kösz a kommenteket.
2014. nov. 4. 11:28
 4/4 anonim válasza:
2 drogos megerőszakolt egy idős nénit fényes nappal a Tömő utcában. Én a szemklinika ablakából láttam, a szobatársam kihívta a rendőröket, és 10 perc múlva értek ki a pár utcával arrébb lévő készenléti rendőrségről!
2014. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!