Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra, ha nagyon sok az anyag, régóta kínozom már és nem érek sehogy a végére, de tudom, hogy a vizsgán jól kell teljesítenem?

Figyelt kérdés
Már nagyon megundorodtam a tanulástól de még nagyon sokat kellene tanulnom. Sokszor csak inkább elkalandoznak a gondolataim. Nagyon fontos vizsga előtt állok de olyan régóta ezzel telik az időm, hogy már nagyon elfásultam. Mit tanácsotok?

2023. szept. 23. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd magadban mélyen azt a célt, amiért tanulsz. Sajnos nem tudom, hogy mit, és milyen szinten tanulsz, esetemben ez munka melletti egyetem, és amikor kezdem elhagyni magam pl nehéz és érdektelen tárgynál, akkor mindig eszembe juttatom, hogy miért is kell ezt megcsinálnom.
2023. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!