Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mássak ki ebből?

Hogy mássak ki ebből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában egyre de egyre lejebb esek és mindig azt érzem h lejebb már nem tudok de égés. Ngayon feszült vagyok mostanába. Nagyn sok a tanulni való, szerelem ügyben is teljes káosz van és úgy érzem senkire nem számithatok. Ha megtehetném egésznap csak a zenét üvölthetném. Szerintetek ebből ki lehet mászni vagy csak túl élni lehet?



2023. szept. 23. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a problémád pontosan?

Ha nem ismerjük a dolgokat pontosan,aligha tudunk segíteni neked.

2023. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat kell tanulnomés úhy érzem h incs ekég időm rá és h össze fogok törni. Szerelemben meg egy másik kérdésemben leírtam most azért nem írom le mert nem bírnám
2023. szept. 24. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ohhh 🥺

Ha hazaérsz,pihenj egy órácskát,utána ülj neki tanulni! Célszerű tantárgyanként haladni,és először az írásbelit,majd a tanulnivalót megcsinálni.

Próbáld meg beosztani a tanulási idődet! Pl. Egy ,,rész" legyen mondjuk 45 perc,utána tarts 15 perc szünetet! Addig mozogj,igyál,egyél,hallgass zenét! Fogalmazd meg,hogy miért is kell tanulni. ,,Azért kell ezt most megtanulnom,hogy legyen egy jól fizető állásom,és normálisan megtudjak élni." Ha tudod már,hogy mi akarsz lenni,pl. magyartanár,akkor hanyagold kicsit azt a tárgyat,ami nem kell hozzá,ez esetben pl. matek,fizika.

1x,2x belefér a puskázás is;)

Ha nem érted az anyagot,kérdezd meg a tanárt,kérd meg,hogy magyarázza el mégegyszer,mert nem értetted! De a netes oktatóvideók sok esetben jobbak,mint a tanár magyarázata.

*

Lesz jobb. Nem érdemli meg,hogy szomorkodj miatta. Nem érdemli meg a szívedet. Lehet hogy jól néz ki,de belül nem jó. Hidd el,jön majd egy rendes,csodálatos fiú/lány, aki majd méltó lesz a szerelmedre,és arra,hogy szeretsd őt. Ha barátja/barátnője van,akkor bánhatja,amiért nem téged választott. Egyszer talán majd észbekap, és rájön,hogy milyen nagyszerű ember vagy igazából. Ha fiú vagy,akkor megsúgom,hogy nem az izomagyúak,hanem a kedves,okos fiúk jönnek be a lányok,nők többségének;)


Kitartás!

Soha ne add fel,Isten nagyon szeret téged! ✨🥰👑💛💪

2023. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Diákok és volt diákok milliói vannak s voltak ebben a cipőben, ahogy anno én is.


Megjegyzem: felnőttként is előfordulhat ez a jelenség/érzés.


Meg kell tanulni kezelni, önismereted és önmagadat fejleszteni, hogy megerősödj az életre.


Egy valaki lesz biztos pont az életedben: az aki visszanéz veled szemben a tükörből.

Ezért is javasolt megerősödnöd, hogy biztos támasz lehess önmagadnak, idővel pedig pl párodnak.

2023. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok. Szerintem találj valami hobbit amiben tudsz pihenni, beszélj a tanáraiddal. (igen, tudom, könnyű mondani)

Ha viszont már szóba kerülhet a depresszió fordulj pszichológushoz.

Én egyszer már kimásztam ebből, de megint benne vagyok.

nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!