Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gázrózsa ha nincs a helyén...

A gázrózsa ha nincs a helyén a gáztűzhelyen, de úgy is ég olyankor szivároghat a gáz;vagy lehet valami baj belőle?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt teljesen a helyén és nehezen tudtam begyújtani mindíg de azért sikerült begyújtanom főzéshez . De szerintem akkor sem volt tökéletesen a helyén mindíg amikor használtam akkor szivaroghattot a gáz ilyenkor ?

2023. szept. 24. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem nyitod meg kézzel, addig ugyan miért szivárogna, ha a szeleppel nincs semmi gond? Ennek semmi köze nincs a gázrózsa térbeli elhelyezkedéséhez. Képzeld, akkor sem szivárog, ha leveszed a gázrózsát.
2023. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én ugy gyújtottam be a gázt hogy a gazrózsa nem volt a helyén érted ?
2023. szept. 25. 02:21
 3/5 A kérdező kommentje:
És égett az de mar megvan miért lehetett nehezen begyújtani . Hát azért mert nem volt mindíg a helyén hanemsrégen állt meg mikor hogy csak épp felett állt. Nem a mélyedésében
2023. szept. 25. 02:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak így tudom körbe írni mit akarok kérdezni. Csak félek hogy nehogy szivárgott hasznalat közbe és én meg belélegeztem
2023. szept. 25. 02:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi bajod nem lesz. Mellesleg a gáznak jellegzetes szaga van, megérezted volna. De abban a kis mennyiségben az sem káros/fulladásveszélyes.
2023. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!