Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az a mondás ha a másikban...

Igaz az a mondás ha a másikban nem bízol akkor magadban sem ?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez ilyen netes "bölcsesség". felejtsd el!
2023. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Net-bölcsességek egyik hülyesége.


Mondok egy példát:

A termékeim prototípusát én magam csinálom, mert másokban nem bízok, hogy úgy kivitelezik, ahogyan én szeretném.


Ahogy sokszorosításnál is magam ellenőrzök minden darabot, mert nem mindenki olyan precíz, mint én.


Sokáig igyekeztem bízni abban, hogy ez egyszerű és alap dolog, de el kellett fogadnom:

Az emberek zöme kifejezetten hanyag és egyáltalán nem része a mindennapjainak a precizitás.


Ergo, nem bízok másokban, ám pont azért, mert csak magamban bízhatok pl ebben, és ez csak az élet milliónyi aspektusának egy ága.


Még ruha vásárláskor is ellenőrzöm a varrást, szabást, mert tömeggyártott cikkekben nem bízok.


Biztos találkoztál olyan pólóval, amit pár mosás után nem lehet már szépen összehajtani, mert spirálosan megcsavarodik az egész.

Nos, ez azért van, mert nem megfelelő a szabásnál a száliránya az anyagak.

Kapkodtak, spóroltak, mert pl arra utaznak, hogy többet tudjanak csinálni X méter anyagból.

2023. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!