Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemista Lány nehezebben...

Egyetemista Lány nehezebben talál albérletet budapesten mint egy fiu?

Figyelt kérdés
Albibkeresés elott allok es azt mondtak ismeroseim hogy fiuknak jobban kiadjak.
2023. szept. 26. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem meg pont hogy a lányok találnak könnyebben.
2023. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okes koszonom
2023. szept. 26. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyesírással egyetemre??? Melyik az és milyen szak?


Mellesleg sokáig ingatlanoztam, a legtöbb kiadó a fiúkat szereti, mert nem visznek fel pasit, és tisztábbak.

2023. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Vannak lakásaim amiket kiadok. Azt a dzsuvát amit egy egyetemista lány hagy maga után hetekig kapargatja az ember kiköltözés után. Zuhanyzó eldugulva a hajszálaktól, mert arra nem képes hogy pár hetente kitisztítja ha már látja hogy nehezen megy le a víz. Függöny mind kuka, egyszer se mosta ki a leányzó és hasonló esetek. Az én tapasztalatom szerint a nők sokkal igénytelenebbek ha az albérlet karbantartásáról van szó, úgyhogy én is férfi albérlőket preferálok. A rossz tapasztalataim nem egyedi esetek. Családban összesen több lakás van amiket kiadunk, és mivel én lakok bent a belváros közepén, kezelem anyám meg húgom lakásait is, úgyhogy elég nagy mintából tudtam meríteni a statisztikát. Nekem és anyámnak van 4, húgomnak 3. Tehát összesen 11 lakásban, több mint 50 albérlő után mondhatom hogy nincs koszosabb egy egyetemista lánynál. Jöhet a lepontozás, a véleményem tartom
2023. okt. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!