Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Izlések és pofonok. Hogyan...

Izlések és pofonok. Hogyan nézett ki a legcsúnyább lány akit fiúval láttatok és feltehetőleg nem a rokona volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
alacsony, leírhatatlanul kövér, ragyás, pattanásos (nem kicsit), előnytelenül semmitmondó szöghajjal, tróger ruhákban. adtam neki.
2010. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legcsúnyább lány, akit fiúval láttam, az férfi volt :)
2010. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hete láttam egy egész helyes srácot, neki meg egy beképzelt pofájú, kövér, hájkibukkanó csaja volt..ott ölelkeztek gondolom csak az lehetett. Azt hittem elhányom magam.
2010. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan tipukus szurke,nyomi...szeguveg,fogszabalyzo kb. mint Betty a csunylany...de a pasija k_rva helyes volt,meg is lepodtem :D Persze,ertem en,hogy a belso a legfontosabb,de ugye "Kulso megfog,belso megtart" teljesen igaz szerintem :)
2010. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hehe, az a Balázs-showban volt, egy házaspár, átlagos fiú, egy alacsony, idomtalan testű (piszkafa lábakon léggömbnyi, dagadt felsőtest, fura malackafej, nagy orral, csapzott hajjal, brrr... Alig voltak túl a húszon, mi lesz, ha ez a nő még megöregszik..!
2010. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy oszt.társam csaját láttam vele: a csaj 40cm 90 kg a srác 113 kg.Brutál nem??? :D
2010. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Srác átlagos, de igényes, csaj vagy 120 kiló, béna haj, SZTK szemüveg, kb. 40-es lábát egy 36-os piros tűsarkúba erőltette, plusz felhúzott egy virág mintás sztreccs nadrágot.
2013. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!