Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ruhát kérek karácsonyra,...

Ha ruhát kérek karácsonyra, de olyat kapok ami nem tetszik akkor azt vissza lehet vinni?

Figyelt kérdés

mert szeretnék divatos ruhákat kérni karácsonyra, mert nagyon szeretem a stílust, a divatot, ezeknek örülnék legjobban, de a szüleim nemnagyon értenek hozzá.. az ajándékutalvány meg túl személytelen...

vagy szerintetek hogy legyen?


2010. okt. 17. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

menj el szüleiddel vásárolni szerintem, vagy kérj pénzt. ez a legegyszerűbb.

ha meg visszaviszed a ruhákat lehet megbántod őket, hogy nem tetszik amit ők vettek.

2010. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan a blokk, akkor vissza lehet vinni és le tudod vásárolni. Én jól jártam tavaly karácsonykor, hogy nem tetszett a ruha, amit kaptam, két ünnep között meg már leáraztak mindent, úgyhogy egy ruha árából választhattam kettőt. Amúgy nálunk is szokás a borítékba pénz és vegyél azt amit akarsz igaz, hogy személytelen, de sokkal praktikusabb, mint utána cserélgetni, ráadásul ha nem tetszik, akkor a szüleidnek sem lesz öröme az ajándékozásban.
2010. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hama8 ***** válasza:
Az hülyeség ha vissza viszed örülj neki és igyekezz kinőni a ruhát ennyi vagy például kérj karácsonyra úgy hogy leírod hogy milyen legyen.
2011. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!