Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajándékötletet! A barátommal...

Ajándékötletet! A barátommal több mint fél éve vagyunk együtt (bár keveset tudunk találkozni). Szeretnék valami különlegeset adni karácsonyra neki, inkább saját készítésűt, de más is jöhet. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Profi karatés, reál beállítottságú, de szeret olvasni. (röviden így tudnám jellemezni)
2011. nov. 2. 18:49
 1/2 anonim válasza:

Csinálj neki saját készítésű pólót ;D

Neten rajta van,hogy-hogy kell *.*

2011. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom, mennyit segítek, de elmondom, hogy az enyém mit kap:


A Lidl- ben lehet csináld magad 2012- es naptárt kapni, egy oldal egy hónap + a borítója. Mivel jól rajzolok, minden egyes hűnapot kidíszítek a kedvenc könyv vagy történelmi vagy rajzfilmhősével, és ezt adom majd oda neki egy olyan regény társaságában, ami mindkettőnknek sokat jelent.


A rajzok színes ceruza- fekete toll- tűfilc kombinációval készülnek, a hátteret próbálom minimalizálni, mert figurák rajzolásában jobb vagyok. Minden hónapot próbálok az annak megfelelő legjellegzetesebb ünneppel kombinálni pl: májusban van a születésnapja, és Dante az egyik kedvenc írója- ezért a Május hónapra Dantét rajzoltam, amint egy szelet tortát tart.


Próbál te is így kreatívkodni valamit, hátha eszedbe jut valami klassz.


További tippek, amiket én eddig adtam a páromnak:


- saját készítésű rajz és vers pólóra fotótechnikázva

- toll, belegravíroztatva a nevével

- egy füzet, amibe leírod a közös legszebb emlékeiteket, kedvenc közös számaitokat stb. és a lap szélét picit megpörkölöd, hogy antiknak tűnjön.

2011. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!