Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lesz valakinek instagramo...

Hogy lesz valakinek instagramon több ezer követoje?

Figyelt kérdés
Egy átlag felhasználónak ,hogy érik ezt el általában ?
2023. szept. 27. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos k*rva, akiknel lattam hasonlot az mind vagany tarsasagi eletet elt, hallottam roluk sztorikat, el is jart utazni is mert nyilvan volt penz, ott is ismerkedhetett.. lenyegeben ha nem influencer es megis sokan kovetik az semmikepp nem jo.
2023. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És férfiaknál hogy van ez ?
2023. szept. 28. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
hát azoknál is a rosszabb fajta, a legtöbb érett férfi nem a médián éli ki magát és leginkább privátok, kevés követővel. Az ilyen nagy bulizós, nőcsábászok, esetleg gazdagok lehetnek több ezres követősök
2023. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De honnan ismer meg ennyi embert vagy miért követik ,néha nem értem mi alapjan van ez hogy egyik embernek 200kovetoje van másiknak 1500.
2023. szept. 28. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 260 van, abból a legtöbb random oldal nem is ember, meg néhány közelebbi ismerős.. én nem járok el bulizni, társaságokba, nem vagyok benne semmilyen nagyobb csoportba nem járok el utazni se (ennyi) az aki teljesen extrovertált életet él minden szarba benne van, a legkisebb önkéntességes csoporttól kezdve a nemtudom miig, és még ha egy kicsit jól is néz ki, sok ember fogja bekövetni.
2023. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!