Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gondnokként mennyi felelősség...

Gondnokként mennyi felelősség terhel az egészsége miatt és milyen büntetés szabható ki?

Figyelt kérdés

Idén lettem édesapám gondnoka.

Vastagbelrakot már évekkel ezelőtt diagnosztizáltak nála

Akkor nem voltam a gondnoka, de elviekbol a javát akartam. Szóval vittem orvoshoz folyamat. Aztán amikor eljött a pillanat hogy befekudjon kemo/sugár kezelésre kirugatta magát. Sajnos demens a wc-be cigizett meg elkóborolt

Amíg kórházban volt felgyújtották a házát, lakhatás se volt megoldott. Én vittem pl bentlakásos otthonba meg különböző helyekre.

Most már egy ideje egy pszichiátria idős otthonba van


Lényeg most elvittem a serve miatta sebészetre és mondta az orvos hogy onkológus nézzen rá a vastagbeldaganata miatt. Már akkor is 3. Stádiumban volt 2020-ban

Csak a szökés miatt a kezelés abba maradt. Ez most nem tudom mi legyen.

Kérek időpontot minden kezdődik elölről és ha megint megszökik miután befektetik? Akkor mi van, kikene lépnem a munkából és naponta vinni a kórházba? Miből fizetem ki 200-300 ezer a betegszallítás ha minden nap megy. Plusz az otthona a másik 300 ahol él.

Én meg munka nélkül lennék két gyerekkel


Mondjuk én alapból már most se szívesen viszem orvoshoz. Szerintem már késő, esze az 0, gyógyulni akar de nem lesz együttműködő

Meg úgy is érzem már rég elkestunk



2023. szept. 28. 09:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!