Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ncore-t honnan tudnék szerezni?

Ncore-t honnan tudnék szerezni?

Figyelt kérdés

Régen volt ismerősömnek, abba belépve töltöttem le amire szükségem volt. Már sajnos az ismerőssel nem tartom a kapcsolatot, a jelszót elfelejtettem.

Semelyik ismerősömnek nincsen ncore-ja, hogy meghívjon és sajnos szorulva vagyok ahoz, hogy megvegyem. Mit tegyek?



2023. szept. 28. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azóta tiltott a fiókmegosztás is. Sokan letagadják hogy lenne meghívójuk, és ha kifizetnéd sem adnának, mert féltik a saját hozzáférésüket, hogy ha valami hülyeséget csinálsz akkor őket is megbüntetik. Ha valaki a saját ismerőseivel is ennyire bizalmatlan, egy vadidegen még annyira sem fogja dobálni a meghívókat.

15 ezer pont a meghívó, ha nem fizetsz érte. Naponta kapsz kb. 3-5 pontot, ha mindennap belépsz, és így ki lehet számolni, hogy ezt több év alatt gyűjtöd csak össze. Vannak játékok ahol alkalmanként 5 ezer pontot lehet szerezni, ebből évente van kb 10, és a megoldást a neten terjesztik egymás között. Ebből simán összejönne és sokan több tízezer pontokon ülnek, de a meghívást akkor sem vállalják be.

2023. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
37%
Sajnos akkor meg kell venned :(
2023. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
FB csoportokban adnak el egy rakatot jellemzően 2000-5000Ft között. Én már nem igazán merek, nem kell tiltás
2023. szept. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem nCore, de newinsane.info-n néha szokott lenni nyitott regisztráció. Figyelgesd.


A semminél jobb, míg várod a csodát.


Ami azért nem lehetetlen. Én is egy random csávótól kaptam itt, aki csak úgy osztogatta, mert karácsonyi akció volt.

2023. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vesz valaki prémiumot 5USD-ért, akkor is még 5000 pont egy meghívó. Bár az 5 dollár nem nagy pénz, de vadidegeneket ilyen módon nem hiszem, hogy csak úgy behívnak a tagok. Btw, ha ennyire meg vagy szorulva anyagilag, én nem biztos, hogy ncore tagságon agyalnék.
2023. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!