Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ncore fiókot...

Hogyan lehet ncore fiókot szerezni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 30. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy bent lévő tag meghív, csakhogy egy vadidegen nem fog.


Mások nem fognak egy idegent meghívni mert féltik a fiókjukat, a meghívóküldés előfeltétele 1 TiB feltöltés, 1 év tagság, top 50 ezer felhasználó (a 745 ezer tagból) + 5000 pont beváltásába kerül

Felvitték a meghívó árát 5000 pontra. Napi szintű aktivitás (legalább belépés + seedelés) mellett nagyjából napi 2-5 pontot kaphatsz. Tehát 5000 pont elérése átlag 1000-2500 napba telik, ami több évet jelent.

2018. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És nem lehet venni valahol?

Vagy ilyesmi?

2018. jún. 30. 15:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifizeted valakinek a legalább ezer forintos támogatást, akkor is 1000 pontba kerül a meghívó amit szintén úgy kell összekaparni.

Az oldal zárt, nincs szabad regisztráció rajta, sem fizetős bejutási lehetőség. Csak egy már bent lévő tag tud meghívót küldeni, ha teljesíti a feltételeit.

2018. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Keress egy ismerőst aki fenn van. Adsz neki egy ezrest . Küld egy sms-t és kap egy meghívót. De ha nem gyüjtöd a filmet teljesen felesleges minden fenn van online
2018. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Először is, tanuld meg helyesen leírni az oldal nevét.

Utána jöhet, amit a többiek írtak.

2018. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól írta az oldal nevét, miért kell kötekedni? Mindenki tudja miről beszél, csak mert nem karakter pontosan írta le az egyik nagybetűt.
2018. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

#6

Mert ez egy tulajdonnév. És én pl. háklis vagyok arra is, ha a nevemet nem "karakter pontosan" írják le. (egyébként nem "nemecsek" a nevem)

2018. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 csatrad ***** válasza:

dedurva, en szentem boven tobb mint 10 eve vagyok fent, de soha nem seedelek csak hit and runolok, viszont mindig befizetem a penzes tamogatasukat max idore. van vagy 5 megivom, de mar 3 at kiadtam.

amugy jah egyszer kuldtem meghivot de o nem vette eszre es kaptam egy szemelyre szolo durva figyelmeztetest, hogy leszarjak miota vagyok akarki, es vagy 1 honapra letiltottak a meghivasi lehetosegemet.

2018. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg egy zseni vagy. Havi 1000 forintot fizetsz a semmire csak hogy ne kelljen seedelni, ahelyett hogy 10 forinttal több villanyszámlát fizetnél a seedben töltött idő után.
2018. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még 10 forint sincs. Amikor netezik visszamegy.
2018. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!