Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az igazi hernyóselyemmel...

Az igazi hernyóselyemmel nehéz dolgozni, varrni azt? Vagy nem annyira macerás, szépen viszi egy egyszerű varrógép?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni igazi hernyóselymet. Jobban mondva kispárnahuzatot, viszont minden honlapon csak 30x40-es huzatnál nagyobbak vannak (pl. 30×50, 50x70).


Arra gondoltam, hogy ha vennék is egy nagyobbat, pl 50x70, akkor azt kisebbre elvarrnám magamnak, a maradékból meg akár készítenék még valamit.


Csak kicsit félek, hogy veszek egy drága anyagot, nehogy szétbarmoljam, nem tudom milyen vele dolgozni, sosem fogtam, nem is vagyok egy nagy varrónő, csupán erre a megoldásra gondoltam.


Azon is gondolkodtam, hogy esetlek rendelek 1 m anyagot vagy valamennyit és amblokk megvarrok magamnak, csak ez még "macerásabb", mintha csak a már meglévő huzatot varrom egy vagy két oldalán kisebbre. (Tudok párnahuzatot varrni, félreértés ne essék, habár még nem sokat csináltam, csak maga a selyem ami "aggaszt", nehogy tönkretegyem vagy sokat pazatoljak tudatlanul a drága anyagból).



Tudnátok ebben segíteni nekem?



2023. szept. 29. 06:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő varrótűvel, cérnával és gépi beállításokkal nem lesz gond.
2023. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!