Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vérszerződést akarok csinálni...

Vérszerződést akarok csinálni egy haverommal,hogy kell?

Figyelt kérdés
normális válaszokat elfogadok

2023. okt. 1. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ne csináljatok butaságokat, mert amikor a filmekben csak úgy pisszenés nélkül végighúzzák a pengét a tenyérben és kifolyik egy kis vér, az a valóságban nem úgy van. A csuklóról nem is beszélve, amibe bele lehet halni pár percen belül.

Ami 'ártatlan' játék lehet ebben, az kb. az ujjbegy megszúrása és 1-1 csepp véres ujjlenyomattal "aláírás".

2023. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Becsöppentetek egy-két csepp vért egy pohár italba, majd elosztjátok és megisszátok.
2023. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a vérmérgezéshez értek, - abban tudok segíteni.
2023. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
A kölcsönös bizalomhoz nem kell szétmarcangolni egymást és tocsogni a lucskos húsos vérben.
2023. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem az eremet akartam átvagni nyugi
2023. okt. 1. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanúgy marhaság, emellett vérfertőzés lehetősége is fennáll... Észlény...


Nem kell szektásdit játszani.

2023. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: A vérfertőzéshez rokonnal kell baszni. A vérmérgezéshez valamilyen bakteriális fertőzés. Az STD-t és hasonlókat vírus okozza, ami tényleg felmerülhetne, de arról jobb esetben tud az ember, hogy fertőző beteg.
2023. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valójában ha "jó" helyen vágod el az egyik ujjad, akkor az tud ám vérezni rendesen, még én is meglepődtem, hogy mennyire. Megvágtam véletlen egy üvehszilánkkal, észre sem vettem, csak amikor már összekentem mindent vele. Egyébként elég ostoba és primitív ötletnek találom, ha bízok valakiben, akkor ahhoz nem kell ilyesmi. Igyatok meg inkább egy sört.
2023. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!