Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy veszék rá a nepperek a...

Hogy veszék rá a nepperek a magánszemélyeket, hogy belemenjenek a nyitott(biankós) adásvételire?

Figyelt kérdés

2023. okt. 1. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem például úgy vettek rá, hogy volt egy lefingott kocsim, szerettem volna egy jobbat, és beszámolták a vételárba x forintért(hálistennek az odaúton nem sült be a dugattyú, de a kávé már ott volt a kiegyenlítő tartályban). Levonták az x forintot, aláírtam a biankót is, és azóta sem hallottam semmit sem a kocsiról, sem pedig a gazdájáról.
2023. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kimentek házhoz? És mit mondtak mielőtt aláiratták veled? Vagy hogy zajlott le a beszélgetés?
2023. okt. 1. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy zajlott le, hogy elmentem a kvázi roncsommal egy kereskedésbe, kiválasztottam egy autót, és azt mondtam, hogy meg szeretném venni, illetve érdeklődtem, hogy beszámítás lehetséges-e. Azt mondták, hogy biankóval lehetséges, így hát kifizettem a maradék vételárat amiből lejött ugye a beszámítás. Történt mindez 3 éve, és azóta is elégedett vagyok a kocsimmal, és nem keresett még senki az előző kocsimmal kapcsolatban.
2023. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2023. okt. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!