Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "banyatankról"?

Mit gondoltok a "banyatankról"?

Figyelt kérdés

Én mamaszatyornak hívom, körülöttem így hívják, de hallottam hogy mindenki a banyatankot ismeri, gondolom vannak még rá más szavak is.


Erre gondolok: [link]


Ugye ezek vannak szebb kinézetben, régimódiban, de én csak rosszat hallottam róluk, pedig nagyon praktikusak. Én is használnék ha lenne most erre pénzem, és valami modernebb kinézetűt, mert több minden belefér, nem kell a válladon cipelni, stb, de félek hogy kiröhögnének (20 éves vagyok).


Ti mit gondoltok ha megláttok valakit az utcán egy ilyennel?



2023. okt. 3. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 éves vagyok, és senki sem röhögött még ki azért, mert ilyennel járok bevásárolni.
2023. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 NTBS ***** válasza:
100%
Teljesen praktikus eszköz.
2023. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon sokan cikinek gondolják, ám baromi praktikus és megkönnyíti a mindennapokat.


Nem kell 120 szatyrot fognod kézbe, amik:

Szétvágják a kezedet,

Szakad,

Amúgy se környezetbarát.

Stb.


Banyatankot meg tele pakolod és húzod. Amikor nem kell, akkor pedig össze lehet csukni, kis helyen is elfér.


30N

2023. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ui, tested kímélése, ergo egészséged miatt is jobb.
2023. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezzel szoktunk menni itthon is vásárolni, de most már tényleg gáznak érzem azt, hogy emiatt éreztem magam cikin amikor elmegyünk a boltba. (Busszal megyünk, azzal meg még rosszabb a sok szatyor, szóval tényleg nem gáz, lehet én is veszek egyet a közeljövőben. )
2023. okt. 3. 13:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
20 éves korom óta azzal járok boltba. Fene se fog cipekedni, pláne ha 3-4 üdítőt, vagy 4-5 kiló cukrot is veszek.
2023. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Praktikus, de előbb lőjenek agyon, mint hogy egy ilyennel mászkáljak.
2023. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bazaltkaroly ***** válasza:

Ez egy teljesen jó eszköz, nincs ebben semmi szégyellnivaló. Lehet van, aki megmosolyog miatta, de vedd poénra, nem fog senki elítélni e miatt.

A banyatank rossz híre egyébként csak azért terjedt el, mert a sok nyugdíjas képes felszállni a buszra, úgy hogy átgurítja mindenki lábán, aztán felteszi az ülésre, vagy az út közepén hagyja, hogy ne lehessen elférni tőle. ha úgy hordod, hogy ne legyen útba senkinek, akkor nem fog zavarni senkit. Különben a gurulós bőröndöket is elítélnék, de azt sem teszik.

2023. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 veterán vas ***** válasza:

Szerintem egy roppant praktikus "szerkezet", és kortól függetlenül használható.

Az elnevezést bizonyára azok a fiatalok találták ki, akik soha az életükben nem voltak részesei pl. egy hétvégi bevásárlásnak.

Ez az a tipus, aki csak áll a hűtő előtt megbotránkozva, hogy: "anya, miért nincs itthon kóla?"😕


Különben érdekes ellentmondás, hogy utazáskor az idősek cipelik a hagyományos bőröndöt, ugyanakkor a "praktikus" fiatal, húzza a gurulósat maga után.

Tehát, ami a Fény utcai piacon gagyinak számít, az egy olasz vakációnál már trendi.😂

2023. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bazaltkaroly ***** válasza:

#9 Pont az ilyen megnyilvánulások járulnak hozzá a banyatankok hírnevének romlásához.

Az elnevezés azért jött létre, mert a "fiataloknak" elege lett abból, hogy a kétszázhúsz éves Irénke néni otthagyja a busz ajtajában a banyesmobilt, és ha szólnak, hogy tegye arrébb, akkor meg csak ámuldozik, hogy milyen bunkók a mai fiatalok. Illetve azok a szituációk, amikor állok a buszmegállóban, és a kedves néni a lábujjamon húzza végig a háromszáz kilós tankot felszólítva engem, hogy ne menjek neki. Pedig én már fiatalnak sem számítok.

Legyünk már kicsit kritikusak magunkkal szemben is.

2023. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!