Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyikorog a banyatankom kereke,...

Nyikorog a banyatankom kereke, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A kis kerekes táskámat megviselte a rockmaraton, nyikorog szegény, mint egy talicska..

Mit lehet vele csinálni? Munkába járáshoz kellene, dög nehéz holmikat kell magammal cipelnem:S


2015. okt. 9. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Bele kell mártani a Fertő-tóba, amikor épp pink.
2015. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyan utalatos dolog banyatanknak hivni ezt a szerkezetet. gondolod, te nem leszel oreg? gondolod, hogy nem lassuzna elotted ugyanennyi " banya" a metron / buszon /mozgolepcson / utcan / boltban, ha nem lenne naluk ez a taska?..........
2015. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nah a második válaszra cseppet se számítottam :D

Különben nekem is full ciki ezzel furikázni, de tudni kell magunkon nevetni. Ha öreg leszek, akkor is így fogom gondolni

2015. okt. 9. 22:33
 4/7 A kérdező kommentje:

Aaa

Rózsaszín lesz a tótol? Kipróbálom, köszi a tippet!

2015. okt. 9. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán olajozd meg! Javaslom a szilikonolajat, mert olcsó, szintetikus (nem eszi meg a műanyagot, mint az ásványi olajok) és vízálló.
2015. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem wd40. Ha meg csapágyasra hajtod, megméred nikkelezett szemmértékkel mennyi szigszalag kell hozzá, b*szatsz rá egy Monster matricát, és nincs az a rookie rámpa, amin nem szalad fel magától.
2015. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
WD40. 32 vagyok, de nekem is van, sokszor hordok nehéz szerszámokat, pl. fúrókalapácsot és egyéb nehéz kézieszközöket.
2015. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!