Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napi szarról hogy tudok képet...

Napi szarról hogy tudok képet törölni/leszedetni, bármi csak ne maradjanak ott?

Figyelt kérdés

2023. okt. 3. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Téged ábrázol?
2023. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ügyvédi felszólítással.
2023. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
54%

Megéri egy normálisan megfogalmazott levelet írni az adminoknak, ahol picit őszintébben elmondod, hogy szeretnéd, ha levennék, mert kihatással van erre-arra, ilyen-olyan károkat okoz az életedben, régen történt, stb.


Ha pedig nem reagálnak, akkor jobb elfelejteni, mivel a végén azt is kirakják, hogy fenyegetőzöl az ügyvéddel és még többen látják az eredeti posztot.


Sokan ügyvédes dolgokat csinálnak, egyáltalán nem működik.

2023. okt. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Engem ábrázol sajnos. Írtam emailt is. Szépet/csúnyát. Sajnos nem reagáltak semmit.
2023. okt. 4. 04:56
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám privátban, megbeszéljük.
2023. okt. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bazaltkaroly ***** válasza:
100%

Ha nem válsz mémmé, akkor idővel elfedi a sok poszt. Van egy ismerősöm, akit kiraktak egyszer, de egy hónapra rá már senki nem foglalkozott vele, le is lett feledve.

Amúgy nem is tudtam, hogy megy még az az oldal.

2023. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is így reagáltam amikor a linket elkuldtek. Mondom mi a fene ez még létezik😂
2023. okt. 4. 16:09
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem foglalkoznék ilyesmivel, - valójában azok a napi szinten tekintélyes adag sz@rok, akiknek azon a szinten rezonál a lelki világa, hogy ilyen "időtöltésre" időt és energiát pazarolnak. Igen csak kong - "ott belül" - mindenük az ilyen szinten szerencsétlen nyomoroncoknak, ha ez "élményt" nyújt nekik valamilyen szinten is... Napi "szexuális élmény" kipipálva, - aztán húzzák le magukat a WC-n!
2023. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk nem tudom, hogy létezik-e még az a biztonsági rés, amit valaki kb egy éve kihasznált.
2023. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Milyen buztonsági résre gondolsz?
2023. okt. 4. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!