Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen irányba tudnàm kamatozt...

Milyen irányba tudnàm kamatoztatni a rajztehetségem?

Figyelt kérdés
Pirográfiában szerintetek van lehetőség, vagy inkább csak egy szép hobbi az s nem alkalmas megélhetésnek? Vagy màr csak a tetováló szakma az egyetlen, ahol érvényesülhet egy művész? Illusztrátor szakma az halott, túltelített a piac ráadásul a kegyelemdöfést már viszi be a mocskos AI. Mindenképp úgymond rajzzal kapcsolatos pályát akarok, mert szeretnék a hivatásomnak élni. Vannak reális lehetősei az embernek ilyen téren, vagy adja fel?
2023. okt. 4. 08:39
 1/1 bazaltkaroly ***** válasza:

Ez valóban egy nehéz pálya. Én azt tudom javasolni, hogy tedd fel internetre a műveidet (Deviantart, és egyebek), próbáld megosztani több helyen, hogy terjedjen, és vállalj megrendelésre munkákat. Nem egy nyugdíjbiztosítás, de egy hétköznapi munka mellett lehet vinni, és mégis haladsz a folyamattal. Készíts a legjobb munkáidból egy portfóliót, amit bemutathatsz, ha jön egy lehetőség. Ez az a rész, ahol kell egy nagy adag szerencse is, aztán hátha sikerül kezdeni valamit. Én szerintem ne add fel, mert ez egy nagyon jó hobbi lehet, és ha tényleg mázlid van, akkor el is tudsz indulni ezen a pályán.

Itt egyébként vannak létező pirográfiával foglalkozó csoportok, ha már ide beküldöd a munkáidat, akkor kap egy kisseb figyelmet, ami jó kezdés lehet: [link]

2023. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!