Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy visszaka...

Mit lehet tenni, hogy visszakapjam a jegyem árát az elmaradt Rómeó és Júlia Musicalre?

Figyelt kérdés
Írtam már emailt nekik, írtam facebookon, természetesen semmi válasz és ahogy látom másnak se. Meglepetésemre nagyon kevés embert láttam akit ez zavar, és nem is nagyon láttam senkitől erre megoldást. Ilyenkor lehet szólni a fogyasztóvédelemnek, fel kéne adni vagy mi a teendő?

2023. okt. 6. 00:47
 1/1 bazaltkaroly ***** válasza:
Először hívd fel őket telefonon, vagy menj el a jegyirodába, vagy bárhova, ahol a jegyet vetted, és ott kérd. Ha esetleg ez után sem adják vissza, akkor említsd meg a fogyasztóvédelmet.
2023. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!