Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kaptam a páromtól egy...

Most kaptam a páromtól egy gyűrűt és kíváncsi lennék rá hogy valódi ezüst e , ezt valamilyen módon megtudom állapítani itthon anélkül hogy elvinném egy ékszer üzletbe?

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Keressél rá a neten az ezüst finomsági fokozataira és ha találsz a gyűrű tenyér felőli részén az új felőli oldalon finomsági jelzést, ill. hitelesítő jelet, akkor konkrétan meg tudod nézni, hogy hányas finomsági fokozatú!

Régen voltam ötvös,... 585, 700, 950 (?) vagy hasonló értékeket találhatsz ott, - akkor szabványos is...

2023. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, csak egy kérdés.. valami vacakba, miért ne üthetnének valami jelzést? Már mindent úgy hamsítanak, hogy szinte megegyezik az eredetivel
2023. okt. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy ez ezüst? Ha nem, akkor mindegy, hogy az, vagy nem, lehet pl. "nemesacél" is.
2023. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!