Mit találjak ki?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy matekból tz-t írtunk, és 2 dolgot a barátnőm mondott amit saját szavaival foglmazott meg. Már egyszer el kapott és nagyon beégtem. Normális válaszokat!
2023. okt. 8. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Utólag már semmit, ha nem tanultál az első esetből. Vagy akkor most tanuld meg az anyagot amiből írtatok, és ha rákérdeznek akkor tudj valamit mondani, ne azzal bukj le, hogy olyan választ adtál amiről fogalmad sincs.
2023. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A SZABÁLYOK ból írtunk, ō 3-at írt én 2-ōt mert egyet nem hallottam. Minden padsor mást kapott. Ô a háromszögét 4cm-re én direkt 5cm-re rajzoltam. Szóval vajon igy is eszre veszi? Mert a múltkor 1/1 másoltam le.
2023. okt. 8. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Felesleges fennakadnod ezen. Megtörtént eset.


Tanulj vagy ha nem, vállald a következményét.


A felnőtt világban is minden tettednek vagy semmilyen tettednek is lesz következménye.


Ezesetben, lesz ami lesz.

2023. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!