Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy minden...

Más is érzi úgy, hogy minden abszurditása ellenére ez az oldal inkább jó, mint rossz hatással van rá?

Figyelt kérdés
2023. okt. 8. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokakat felbátorít az anonimitás, és hogy következmények nélkül tudja előadni magát (felépíteni bármilyen személyiséget, karaktert akinek a nevében válaszokat kreál), vagy levezetni a napi stresszt másokon. A másik oldal az ellenkezőjét tudná kérdezni, hogy miért vele kötekednek már megint, forgatják ki a szavait, támadják személyeskedve, vagy épp zaklatják privátban; és nem lesz pozitív véleményük ezekről.
2023. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én inkább arra gondoltam a kérdéssel, hogy maga az, hogy itt az írott szöveg lehetőségein belül ugyan, de bele lehet látni mások fejébe engem szórakoztat és valamiféle kocsmázás érzését adja, mintha szocializáltam volna.
2023. okt. 8. 20:34
 3/4 anonim válasza:
azért válaszolsz magadnak, mint a kocsmában? szocializáció rulzz
2023. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3-as: Kicsit megsértettél, ezért töröltem magam, de meggondoltam magam és visszajöttem, hogy leírhassam, hogy egyértelmű legyen:

- 1-esnek írtam, amit írtam, nem magamnak, csak nem írtam ki, mert szerintem egyértelmű.

- A kocsmázást metaforaként írtam, nem járok kocsmába.

2023. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!