Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Carvertical oldal...

Milyen a Carvertical oldal esetleg van jobb?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek, hogy mennyire jó ez az oldal,mennyire hiteles és ha netán tudtok jobbat , köszönöm előre is.
2023. okt. 5. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fizess rá elő. Teljesen megéri még a hülyének is. Igaz, a jszp ugyanezt tudja ingyen, de sevész.
2023. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Árad a jóindulat,köszi 😅
2023. okt. 6. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehúzzák a hülyéket, ennyi. Akinek ez kell, annak ez kell. A carvertical szerint egy totálkáros autót vettem anno, elmentem, megnéztem, mutatott a tulaj képeket a sérülésről, amit márkaszervizben raktak rendbe a biztosító pénzén, és az alatt a 4 év alatt mióta megvan semmi gondom nem volt a kocsival. Nyilván kopóalkatrészekre és karbantartásra kell költeni, de egyébként hibátlan. De a carvertical alapján nehogy megvegyem már, mert rommá volt törve(a hátsó lökhárító volt egyébként cserélve), inkább vegyek egy olyat ugyanabból a típusból, ami ugyan törve nem volt, de legalább az előző tulaj nem foglalkozott vele, így rozsdásodik az egész kasztni. Gondolom sokkal jobban megéri. Az alapján kell autót venni, amit látsz személyesen. Ha pedig nem értesz hozzá, akkor inkább bízz meg a megnézésével egy erre szakosodott vállalkozót. Ne az érzelmek vezéreljenek, mert akkor biztos, hogy rosszul fogsz járni.
2023. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!