Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2024-es pontszámítási rendszer...

2024-es pontszámítási rendszer, nyelvvizsga+emelt szintű angol érettségi?

Figyelt kérdés

(2024) számít a nyelvvizsga emelt szintű angol érettségi mellett?

Tudom nézzem meg az egyetemet és a szakokat, megtettem, de erről kifejezetten nem találtam semmit.

Pszichológiára jelentkezem (DE)


2023. okt. 10. 12:45
 1/4 anonim válasza:
Nem számít, csak ami többet ér, vagyis az ötven pont. Nyilván az emelt jól fog jönn később de ha jól tudom, itt most csak az egyiket veszik figyelembe sajnos.
2023. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Minden egyetemnek van intézménypont táblázata. Itt szakonként le van bontva mire adnak pontot. Megnéztem neked és a szaknál amit írtál 80pontot ér ha emeltezel és a nyelvvizsgát is beszámítják a pont pedig attól függ milyen szintű.
2023. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyébként ez nagyon szuper, mert az intézménypontok maximális száma 100 pont, vagyis ha van nyelvvizsgád és emelted is, akkor ezt kimaxoltad és megvan a 100 intézménypontod vagyis csak a többi miatt kell aggódni.
2023. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Emelt angol èrettsèginèl a nyelvvizsgàt nem veszik figyelembe. Ugyanìgy vagyok èn is onnan tudom.


Közèpnèl figyelembe veszik

nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!