Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ma úgy adtak fel nekem egy...

Ha ma úgy adtak fel nekem egy csomagot, hogy holnap megérkezzen (plusz költséggel nyilván), akkor meg is fog vajon?

Figyelt kérdés
Ma Pestről adták fel és Zala megyébe kellene holnap megérkeznie. Sajnos a nyomon követést nem látom, mert az illető nem adta meg a postán feladott csomag számát. Ide fog érni holnap? Plusz 3500ft annak a költsége, hogy másnap már itt legyen és fontos csomagról van szó.
2023. okt. 10. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Éppen ezért van ez a lehetöség.
2023. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Csak volt már, hogy így adtak fel nekem csomagot tavaly és 3 nap után érkezett meg és bosszantó volt azért , hogy feleslegesen adtam ki azt a több mint 3000ft-ot pluszban.
2023. okt. 10. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
HA nem ér oda a megszabott idöre, akkor lehet kártérítést kérni, de minimum a többletet vissza kell, hogy adják.
2023. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as tényleg? Ezt nem is tudtam. És hogy működik (mert eddig még nem jött meg, de persze még 4-ig megjöhet)? A postán kell reklamálni?
2023. okt. 11. 10:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Na megérkezett a csomagom.
2023. okt. 11. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó, valószínüleg régebben az egy kivételes eset volt
2023. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, igen. Bár ha akkor tudom, hogy lehet reklamâlni, megtettem volna.
2023. okt. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!