Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Plútón egy szív,...

Hogy lehet a Plútón egy szív, miközben egy gonosz bolygó?

Figyelt kérdés
Mind tudjuk, van rajta egy szív alakú “folt”. Sokan valljuk, miféle gonoszságokra képes, így igen megtévesztő, hogy ilyesmi előfordulhatott, mármint arra gondolok hogy szívet alkotott magára. Bevallom nem csodálom, hogy kidobták a Naprendszerből, úgy látszik a tudósokat nem tudta átverni mégse, mindez nekik is szúrta a szemét. Bízom benne, értitek amire gondolok.

2023. okt. 11. 09:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mitől gonosz egy bolygó?

Ha annak idején pl. a Kis-Hugi nevet kapja, akkor is gonosznak tartanád?

Remélem a humor rovatba szántad ezt a kérdést!

2023. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nos az igazság az, hogy jómagam kedveltem igencsak, hiszen olyan kis aranyosan néz ki, plusz sok holdja van ahhoz képest, hogy milyen aprócska. És sajnáltam, hogy kidobták a Naprendszerből, titkon reméltem, visszakerülhet egyszer. Sőt, mindig bolygóként tekintettem rá. De megtudtam, éppen ma, hogy háború, járványok, forradalmak kapcsolódnak hozzá, és talán a mostani szörnyűségekért is felelős valamilyen szinten. Le vagyok forrázva, megdöbbentem, csalódtam. Szóval így lehet gonosz egy bolygó, hogy negatív dolgok kapcsolódnak hozzá.
2023. okt. 11. 10:22
 3/17 A kérdező kommentje:
Na látod, a neve is milyen sokat mondó, ebbe bele sem gondoltam hirtelen, nyilván nem véletlen kapta éppen ezt a nevet
2023. okt. 11. 10:22
 4/17 Mojjo ***** válasza:
100%
Na ezért fontos a kemény és határozott fellépés a dizájner drogok ellen.
2023. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A háborúk a politikusok hibája, nem az égitesteké.
2023. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5: részben, mert a politikusokat is a bolygók irányítják
2023. okt. 11. 12:38
 7/17 A kérdező kommentje:
4-es igazad van, nagyon káros, mert sokan nem biztonságos környezetben használják, emellett ellenőrizhetetlen a hatóanyagtartalma is, ezek miatt igen veszélyes
2023. okt. 11. 12:40
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb politikust a pénz iránti éhsége irányítja nem a a bolygók.
2023. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as a pénzéhséget a bolygók okozzák, vagyis ha végére járunk a dolognak, mégis a Plútó lesz a ludas, valamint más bolygók is, de ennyire nem értek hozzá
2023. okt. 11. 13:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Inkább az okozza, hogy ő akar lenni a leggazdagabb, nem tetszik neki, hogy vannak más gazdag politikusok is.
2023. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!