Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell csinálnom?

Mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem, hogy még mindig otthon vagyok, rengeteget dolgozok/dolgoztam és holnap is megyek. Az apám azt mondta "nagyon sajnálom, hogy ennyire vitted". Igaza van, mert sokban támogatott és most is. Az eredetei szakmámban éveken át el akartam helyezkedni, de csak Budapesten volt állás lehetőség, utána munkanélküli voltam kb 2 hónapig, mire munkát találtam. Ápoló nő voltam sok éven át, minimál béren, utána a hazugságból elegem lett, mindig a legmocskosabb helyekre dobtak be és a fizetés kritikán aluli volt. Rendőr lettem, a fizetés kissé jobb, úgy netto 100-al több, de így se versenyképes. Lassan két éve rendőr vagyok, még csak másfél. Családi kapcsolat nulla, a fizetés... hagyjuk és reggel megkaptam, hogy semmirekellő vagyok, külföldre meg nem akarok menni dolgozni, teli van migránssal. Volt múltkor egy pont, hogy kimenekülök, de az utóbbi miatt nem mertem megtenni, mert lehet ugyan ez a semmire való élet várna odakint is.
2023. okt. 11. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha dolgozol, nem vagy semmirekellő!
2023. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!