Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Yettel iPhone 14 pro max hiány?

Yettel iPhone 14 pro max hiány?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2023 október 4.-en, délután rendeltem meg a készüléket, kiválasztottam, hogy október 9.(hétfőn) szállítsák ki. Hiába vártam nem jött csomag. Mivel új előfizető vagyok (részletre vásároltam) így 290.000 ft előleget kifizettem már. Hívtam őket már kétszer is, azt mondták, hogy ők is úgy látják, hogy nem lett törölve a rendelés, minden stimmel, nem tudják mi lehet az oka, hogy még ma sem (október 11 szerda) sem adták fel a csomagot. Mondták, hogy valami háttér csoportos tag felfogja venni velem a kapcsolatot, de ez még 48 óra elteltével sem történt meg.

Felmerült bennem az is, hogy esetleg készlethiány van náluk is, viszont online rendelésnél nem láttam erre utaló jeleket és mivel meg is tudtam rendelni furcsa lenne, ha készlethiány miatt van ez az egész.Esetleg valaki aki járt már hasonló helyzetbe, vagy van valami tapasztalata tudna bármi infót is mondani, esetleg tanácsot adni, hogy mit tudnék csinálni ezzel a helyzettel? Előre is köszönöm szépen a segítséget



#ügyfélszolgálat #készlethiány #Yettel #iPhone 14 Pro Max #Háttér csoport #Várható kiszállítás
2023. okt. 11. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
MINDEN üzletben hiány van. Mondjuk nem értem, hogy közben miért sír mindenki, hogy csóróság van?
2023. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én bementem az üzletbe és vettem.Volt,többféle szín és kétféle tárhellyel. (Eger)
2023. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudnok róla hogy az iPhone 14 Pro Max-ból készlet hiány lenne. De az iPhone 14 Pro Max egy tavalyi 2022-es model. Az iPhone 15 Pro Max-ból viszont tényleg készlet hiány van. Országosan is. Egyébként az Apple már be is szüntette az iPhone 14 Pro Max forgalmazását / értékesítését. Igy a további értékesítők már csak a saját készletük erejéig tudják árusítani / forgalmazni. Igy ha most készlet hiány van az iPhone 14 Pro Max-ból akkor lehet hogy már nem is lesz. Ugy hogy csodálkozok rajta hogy egyáltalán tudtál megrendelést leadni az iPhone 14 Pro Max-ra.
2023. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!