Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyermek és ifjúsági felügyel...

A gyermek és ifjúsági felügyelő ről miért mindenkinek ovada jut az eszébe?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és gyermek és ifjúsági felügyelő szakon tanulók de szociális pedagógus szeretnék lenni


Aki kérdi hogy mit tanulók és mondom hogy gyermek és ifjúsági felügyelő


Akkor elkezdik hogy te ovobacsi leszel?


Ez miért van?


Mikor ehez a szakhoz óvodának semmi köze nincs



2023. okt. 12. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert fogalmuk sincs róla. Hidd el, egy csomó ilyen szakma van, aminek a létezéséről sem tud az emberek többsége. Van például egy építőmérnök barátom, hát ő alig találkozik olyannal, aki ne hinné azt, hogy ő építész xd
2023. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az a ről?
2023. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, én az adott szakokat meg tudom különböztetni egymástól ezirányban, és amíg az a dolgod, hogy mások hülyegyerekeivel foglalkozz, akkor teljesen mindegy, hogy óvodapedagógusi, tanári, vagy "gyermek és ifjúsági felügyelő" - utóbbihoz tudtommal biztosan nem jár diploma - végzettséged van. De hogy akarsz úgy példát mutatni a gyerekeknek, hogy jómagad még helyesen írni sem tudsz?
2023. okt. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!