Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozom, mit csináljak?

Unatkozom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira unatkozom, hogy kiürült az agyam, és azt se tudom, hogy mit írjak ide, pedig ez ritka eset nálam. Munkában vagyok, de nincs kedvem dolgozni, és nem is nagyon van mit, mert mindent megcsináltam pénteken, ami szintén ritka eset nálam. Most mi legyen?

#unalom #Nincs jobb ötletem #Semmi dolgom
2023. okt. 16. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tegyél rendet a környezetedben.
2023. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csodálatos ötlet, bár megmutathatnám, hogy mi van az asztalomon. És ha kész, mit csináljak? Lehet megunom, és akkor félbe fogom hagyni mint mindig. Talán ha kitűzök valami érdekesebbet, amit csak akkor csinálhatok “jutalmul”, ha kész a rend, akkor könnyebb lenne. Ugyanakkor számításba kell venni, hogy hamarosan új asztalokat kapunk, és én most kampányolok éppen egy nagyobbért, a legfőbb érvem pedig, hogy a mostanin nem férek el. Tartok tőle, ha rend lenne nagyobbnak tűnne a hely, és még a végén öngól lenne a dologból. Most ezen gondolkodom kicsit, de attól még majdnem ugyanúgy fogok unatkozni, tehát köszönettel fogadom az ötleteket továbbra is.
2023. okt. 16. 10:28
 3/11 A kérdező kommentje:
Na most megjött a főnököm, de csak idegesíteni képes. Ma lehet, hogy eldől az asztal kérdés. Nem raktam rendet végül. Továbbra sem tudom, mit csináljak.
2023. okt. 16. 12:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a körzeti orvosodhoz, és kérd meg, csináljon egy pajzsmirigy vizsgálatot, mert lehet, hogy alulműködik, azokra jellemző, hogy lustulnak. Ez nagyon fontos szerv, ezt meg kellene első körben nézetni. - Egyébként meg olvassál, aki szeret olvasni, az sosem unatkozik.
2023. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A rendes asztal is lehet kicsi, szóval nem kár a munkádért, ha rendberakod. Mi bajod a főnökkel? Dolgozol, fizetnek, és nem kell a főnökkel foglalkoznod. Miért idegeskedsz fölöslegesen?
2023. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es pont ez az, hogy nem lustultam el, kész volt minden dolgom. Megcsináltam korábban. Munkában nem olvashatok, az túl feltűnő lenne. Untat az olvasás is többnyire az az igazság. De azért köszönöm tanácsod. Ja végül asztalt szereltünk, de nem az enyém lett, viszont nem lett átrendezve az iroda, aminek örülök, mert gyűlölöm, ha megbolygatják a környezetemet. Plusz nem lettem volna jelen az átrendezésnél, mert el kellett mennem sajnos. Vagyis nem sajnos, mert egy szülinapra mentem, de a lényeg, hogy semennyire sem tudtam volna kontrollálni, hogy hova kerül a munkaállásom, ami engem zavart volna. Végül kívánságom lényegi része, vagyis hogy az én helyem maradjon ott, ahol eddig is volt, teljesült hála égnek.
2023. okt. 17. 16:14
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös igazad van, amúgy kicsit nagyobb rend lett, mert valamennyit pakolásztam az asztalszerelés mellett tegnap és ma is, plusz az egyik kolléganőm leverte a poharamat az asztalomról (amiért nem kért bocsánatot mellesleg). Kicsit fáj, mert szerettem azt a poharat, mert elég nagy volt, sok víz fért be, és így nem felejtettem el inni, ellentétben azzal, ha üvegben van a víz. Emellett próbálok kevesebb műanyagot használni. Egyébként a pohárleverés is csak az asztal kicsisége miatt történhetett meg.

Tudnod kell, ez egy kicsi iroda, hatan vagyunk itt egy apró helyre összezárva egész nap, és emiatt elég kaotikus viszonyok uralkodnak, melyek egy része fizikailag manifesztálódik rendetlenség formájában, másik az interperszonális kapcsolatokat árnyalja, és ennek én is csapdájába esek, mert nagyon végletes ember vagyok sajnos. De hamar túl vagyok rajta. Most pl nem unatkozom annyira mint tegnap, de azért írhattok ötleteket mit csináljak.

2023. okt. 17. 16:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Látod, még a születésnapodra is elengednek.Nem kellene akkor elégedetlenkednek. Azt hittem, munka után unatkozol.
2023. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Milyen szülinap? Ilyet nem írtam. Na mindegy. E hét szombaton lesz a szülinapom. Nem munkanap.

Sajnálom, ha másnak rosszabb, de attól még elégedetlenkedhetek, mert itt nálunk a helyzet az, hogy egy ember (a főnök) érzelmi állapotától függ mindenki másé. Volt, hogy el kellett vonulnom sírni miatta, máskor meg teljesen jóban vagyunk és vicces a hangulat, vagy néha elmegyünk együtt vásárolni meg inni stb. Nagyon nehéz ez, és ő nem látja mennyire ki tud borítani, egyszer mondtam el neki őszintén az egészet, hogy min megyek miatta keresztül, azután kicsit jobb lett, de mostanra megint a régi minden. Nem csak én érzem ezeket, hanem mindenki, csak én hevesebb vagyok mint a legtöbb ember, ezért rajtam jobban látszik. És velem szigorúbb meg tőlem több mindenen kiakad mint mások esetén. És tovább nehezíti ez amit írtam, hogy amúgy kedveljük egymást. Aztán időnként a semmiből jön nála ez a bunkóság. Meg mindent kötözködésnek vesz meg beszólásnak vesz, pedig csak szeretem érteni a dolgokat emiatt sokat kérdezek. Na mindegy. Jó, van egy stílusom az tény, de ezt azért nem kéne.

Amúgy munkán kívül nem unatkozom, sok dolog érdekel pl csillagászat, borok, koktélok, fotózás, új kedvencem a növények, azon belül a fák leginkább, mert lenyűgöz a sokszínűségük. Az Univerzum után a fák a második kedvencem, mondjuk ezt hülyeség volt így mondani, mert az Univerzumban benne vannak a fák is, vagyis ha az Univerzum lenyűgöz, akkor azzal már a fákat is mondtam. Erről ennyit.

Borzalmasan nehéz leírni annyit amennyit mondani akarok.

Na de ezt a szülinapot tényleg nem értem honnan jött. Te ismersz engem? Mert elvileg elengednek tényleg ha eleget harcolok érte. Remélem válaszolsz mert kezdek most is unatkozni kicsit, pedig most tényleg dolgoztam már ma.

2023. okt. 18. 11:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, nem a te szülinapod volt, hanem másé. De miért munkaidőben kellett neki születésnapot tartani? Egyébként mi a munkád?
2023. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!