Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha gyógytornász szeretnék...

Ha gyógytornász szeretnék lenni jó-e ha fakultációnak magyart és biológiàt választok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Igen, ezek szerint a magyar nyelv és irodalom emelt is hasznos lehet a felvételihez, az emelt pedig csak dob a pontjaidon. Bár a jelenlegi pontszámítási rendszerrel nem vagyok már tisztában, mert szinte minden évben összekavarják az egészet, de ártani nem árt, ha mindkettőből emeltezel. Az, hogy milyen faktra jársz középiskolában, senkit nem érdekel. Én pl töri és idegen nyelv faktos voltam, mégis lassacskán mérnök leszek.

2023. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én gyógytornásznak tanulok a Sotén. Angol és biosz emelttel jöttem.

Én a bioszt nagyon ajánlom, nagyban megkönnyíti az első fél -1 évet, mert van alkalmazott biológia nevű tantárgy, illetve aztán arra épül az élattan is. :)

dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!