Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy az egész...

Miért van az,hogy az egész életről egy rabszolga gladiátor harc jut eszembe?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom az emberek hajszolják a pénzt ezerrel ki ki hogyan van aki rendes munkába járással sokan meg különféle vállalkozásokkal, csalásokkal.A felül lévő világ irányítói meg élvezik az életet amit mi biztosítunk nekik.

2023. okt. 22. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi tehetünk róla hogy ide jutottunk..
2023. okt. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. És soha nem szabad elfelejteni azt, hogy egy döntés nem következményt, hanem következményrendszert von maga után.
2023. okt. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
A vállalkozok csalok egytol egyig. Azert vannak hogy teged kizsigereljenek. Csak az lehet a megoldas, hogy olyannak dolgozol, aki nem csal, nem zsigerel ki. Szerintem neked csak meg kellene kapni a penzt es akkor boldog lehetnel.
2023. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Aki a mai Magyarországon nem csal, az nem is viszi semmire sem!


A legundorítóbb világot hozta el nekünk ez az illiberális ápolt!

2023. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A rendes emberek nem tudnak megélni. Mindenhol csak a szegénység és a reménytelenség.
2023. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4/


Nem magyarországról van szó hanem világszinten.

2023. okt. 22. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Világszinten is ugyanez van, aki tud, az pedig tehetne is ellene. De nem tesznek, és nem is fognak. Az embereknek egész egyszerűen szükségük van vezetőkre, az emberi jellemből fakadóan.
2023. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát, mert az. Egy nagy gladiátor harc. Én nem vagyok egy versenyző típus, de ennek ellenére muszáj versenyeznem. Egy állásra azt vesznek fel aki a legjobb a jelentkezők közül (vagy valaki ismerőse)... Ha nincs komolyabb végzettséged nem igen fogsz találni jól fizető állást (ha csak nem indítasz be egy vállalkozást ami sikeres lesz).


Jól látod a dolgokat. Az emberek hajszolják a pénzt, hiszen mindenki pénzből él. Ha nincs pénzed nemhogy nyaralni nem tudsz elmenni, hanem még éhen is halsz.


Sokan: becsapják a másikat, átgozolnak a másikon sőt még hazudnak is másoknak, de annyira hitelesen, hogy még saját maguk is azt fogják igaznak elfogadni. Nem ez a sikerhez vezető út!

2023. okt. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8/


Mondjuk igen,régebben én is sokszor bevettem dolgokat mert a nagy csalók olyan profin előtudják adni a dolgokat,kedvességet segítőszándékot,hogy akár filmbe is mehetnének szerepelni.Ma már tudom,hogy ez a mézes mázos dolog nem valós csak el akarnak neked adni valamit vagy beakarnak szervezni vagy leakarnak húzni.MLM-eseknél sok ilyet tapasztaltam.

2023. okt. 28. 12:49
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Én nem a manipuláció bizonyos aspektusaira céloztam, melyek közül te kiemelted a marketinget, hanem az emberi jellemre. Az őskorban is törzsek léteztek, amiknek volt egy törzsfőnökük, mert nekik ez így volt jó. Aztán jött az ókor, és kitalálták a demokráciát a görögök. Akkor is volt vezetője minden népnek, mint ahogyan a középkorban, az újkorban, és az jelenkorban is. Illetve léteznek anarchista jellegű elszigetelt közösségek is, az elveikkel egyetértek, és örülök, hogy kicsiben legalább működik, de világszinten soha nem fog. Egész egyszerűen azért, mert az, amit te rabszolgaságnak nevezel, az évszázadok óta bele van nevelve a társadalomba. Az elit pedig csak élősködik, és bünteti azokat, akik az ilyesfajta elveiket a hatalom számára veszélyes módon kinyilvánítják.
2023. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!