Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha úgy döntenétek, hogy...

Ha úgy döntenétek, hogy elhagyjátok ezt az országot bármilyen okból is, milyen szempontok alapján választanátok új hazát?

Figyelt kérdés
Én pl. olyan országot v. földrészt választanék ahol mindig meleg van. Legyen tengerpartja v. óceánpartja, hogy munka után letudjak menni lazítani a partra.
2023. okt. 26. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A gond, hogy az ilyen országokba vagy nem tudsz menni, vagy nem tudsz megélni, mert nincs munka
2023. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olyant keresnék, aminek nincs tengerparja, nincs mindig meleg, az emberek olyanok, mint mi, van fővárosa folyó mellett, nem sík, de magas hegyei sem stb.
2023. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Ezt igy azért könnyelműség kijelenteni, hogy nem tudok menni v. nincs munka. Pl. É-Amerika déli államai, Olaszország, Spanyol o., Portugália, az Arab Emirátusok, Izrael(most pont nem, de egyébként egy tök élhető ország. Ez saját tapasztalat) Én ilyenekre gondoltam.
2023. okt. 26. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!