Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kézi felhúzós, vagy automata...

Kézi felhúzós, vagy automata órát vàlasztanátok inkább, és miért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a legtöbben az automata óràkat kedvelik, én is szeretem őket. Na de mi van a hagyományos kézifelhúzós órákkal? Azt tudom, hogy régen csak azok voltak, és utánna jöttek az automaták, de hiába teltek az évek, nem tűntel el, és a mai napig gyártanak kézifelhúzós órákat. Nekem eddig csak autómata és quartz volt eddig, de nagyon tetszik egy kézifelhúzós óra, ès gondolkodom rajta, hogy megveszem.


Szerintetek mekyik a jobb, vagy értékesebb, tartósabb óra, az automata, vagy a kézifelhúzós? Ki melyik mellett voksolna és miért?


Érvekre és ellen érvekre lennèk kívàncsi, és nem csak arra, hogy az egyik azért jobb mert azt nem kell mindig felhúzni, hanem ennél mélyebb meglátásokra vagyok kíváncsi.

:)


Fanatikus órab*zik (mint amilyen én vagyok) vàlaszát várom! :D


Előre is köszönöm!



2023. júl. 26. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem automata órám van szeretem, nem kell húzgálni ez jó benne meg szép óra.
2023. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz a napelemeseket nem említetted, de én amellett vagyok.
2023. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb automata szerkezetet lehet koronáról is húzni. :) Nincs a mechanikus szerkezetekkel semmi gond. Feltéve, ha nem kínai. Milyen óráról lenne szó?
2023. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kvázi mindegy. Mivel munkában nem lehet rajtam óra így egál hogy automata vagy kézihúzós mert előbbit is fel kell húznom mindig. A kézihúzós azért jobb mert vékonyabb a szerkezet. De gyakorlatilag nem ezen múlik az értéke hanem hogy hogyan van megcsinálva.
2023. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen a válaszokat!


13:35 Egy Omega Speedmastert néztem, de végül elvetettem a kézihúzóst, maradok inkàbb az automatánàl. :)

2023. júl. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!