Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jó bakancs márka?

Melyik a jó bakancs márka?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy a Steel nem olyan jó, mert lejön a talpa. Kíváncsi lennék olyan márkákra amiknek az ára nem a csillagos ég, és honnan lehet rendelni?
2010. okt. 19. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem észre, hogy a Steel-nek nem lejön, hanem nagyon gyorsan elkopik a talpa... :-/ Több ismerősömnek is ez volt.

A Shelleys vagy hogy írják, még annyit sem ér, mert a fényes lakkrétegtől könnyebben törik.

Nekem Martens-em van, szerintem egész jó... Amúgy Vateráról vettem. (Vagyis nem én vettem, hanem anyum, mert én nem vagyok fenn, csak kifizettem neki.) 5000 Ft volt, teljesen hibátlan. Húgomnak is Martense van, az övé is szinte teljesen újonnan lett véve, szintén Vateráról, de az övé még az enyémnél is olcsóbb volt.

TeszVesz.hu-t tudom még ajánlani! :)

Vagy military boltokat! Ot amolyan nevesincs-ek vannak, de sokkal tovább bírják, mint a "nagy márkák".

Sok sikert! :P

2010. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*Ott
2010. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy hallottam, hogy vagy nevenincs, vagy martens. A többi már nem a régi.
2010. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
salomon, lafuma
2011. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!