Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb acélbetétes...

Melyik a legjobb acélbetétes bakancs márka? melyik bírja a legtovább?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 15:03
 1/6 szamóca. ***** válasza:

én shelleysre esküszöm, de attól is függ főként "mire" használod. koncertekre jobb a shellys, a hd talpa hamar leválik. a steel egy kalap kaki szerintem, hamar szétmegy. a többi kb nem is versenyképes.

viszont télen csúszós úton jobb a hd, mert puhábba gumi és nem csúszik annyira.

az igaz hogy ha nagyon emghúzod és nem kezeled rendesen a bőrt mindegyiken hamar szétmegy, főleg a fűző alatt és az acél felett, ebben nem látok különbséget a kettő között.

2011. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen pogóra, de mindennapi használatra is, ezért keresek egy strapabírót, ami jó bőrből van, és nem esik le a talpa
2011. ápr. 3. 15:15
 3/6 okéokésokés ***** válasza:
dr.martens?
2011. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Steel bakancsokkal sincs semmi baj, 12 éve olyanom van, több is és semmi nagyobb baja nincs egyiknek sem. Nem tudom miért olyan menő mostanság leszólni ezt a márkát. Bátyámnak Martens van, az is ugyanúgy bírja.
2011. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem is van steelem de 3 helyen van rajta 2 centis luk, és ahova bekell fűzni a cipőfűzőt, azok a fém karikák, már párszor kiszakadtak
2011. ápr. 3. 17:07
 6/6 okéokésokés ***** válasza:
nekem ciánkálim volt:D nem emlékszem rá hogy bírta de azt hiszem semmi baja nem volt
2011. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!