Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, de kb. 15-nek néznek... néhányan mondják, hogy 18-nak azért kinézek, de általában 14-17-nek. Elég sok hátrányom meg kellemetlen helyzetem származik ebből. Vélemények?
2010. okt. 19. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én meg 17 vagyok és gyakran meglepődnek ha kiderül. Általában 20-22-nek néznek. De fogalmam sincs miért, ennyire nem nézek ki öregnek :|

Amúgy később talán ez hasznodra válik, mikor 35 körül leszel, akkor meg úgy fogsz kinézni mint egy 20-as években járó nő. ^^

2010. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én például 15 éves lány vagyok,de páran pár évvel idősebbnek hisznek. Egyszer például egy srác nem hitte el,hogy 15 vagyok, ő 17-nek nézett. Egyszer pedig az új fodrászommal beszélgettem és ő is meglepődött amikor mondtam neki,hogy 9.-es vagyok, ő végzősnek hitt. :DD

Nem értem miért hisznek idősebbnek, én a testalkatom alapján nem csodálkoznék,ha valaki fiatalabbnak nézne.

2010. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. De én azt mondom, hogy akiknek tudnia kell az úgyis tudja, hogy 20 vagyok és nem 14. Aki meg nem, azzal nem kell foglalkozni.
2010. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd 10 év múlva örülni fogsz neki.
2010. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha pedofil lennék te lennél álomnő nekem.
2011. aug. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11 vagyok de 8 nak néznek egyessek.
2011. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!