Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem az email jelszav...

Elfelejtettem az email jelszavam de, a fecebookomba betudok lépni.(?

Figyelt kérdés

Nyáron tönkre ment a telefonom és gyári újra indítást kellett rajta csinálni.

Az osszes adatom odaveszett köztük az emailem is ami nagyon fontos.

szerencsere egy másik készüléken be voltam jelentkezve instára így osszekapcsoltam a facebookal így a régi emailemmel tudom használni csak másik jelszóval.

a probléma ott kezdődik hogy a régi emailem nem műkodik ezzel a jelszóval így nemtudom használni.

esetleg van rá mód hogy megmentsem?

telefonszámmal nincs ossze kapcsolva, nincs másodlagos emailem.

mindenhol csak az van kiírva hogy adjam fel.

ráadásul a régi telefonom is használhatatlan emiatt hiszem a huawei fiokhoz kere az emailem es jelszavam (amit nemtudok) ugyhogy az a telefon is kuka.



#e-mail #jelszó #telefon #e-mail cím #elfelejtettem jelszavam
2023. okt. 29. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak a jelszóemlékeztető funkcióra tudsz hagyatkozni. Előny ilyenkor, hogy megadtál másodlagos e-mail címet vagy legalább a telefonszámodat a kétfaktoros hitelesítéshez, mert arra ki lehet küldeni egy biztonsági kódot amivel engednek új jelszót megadni.

Ha semmit nem tudsz ezek közül végrehajtani, akkor tényleg így jártál. Egyik rendszer sem kerülhető meg, hiszen akkor az olyan biztonsági kockázat lenne, hogy bárki fiókjába beléphetnél az adatok ismerete nélkül is.

2023. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!