Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha foxpostnál feladtam egy...

Ha foxpostnál feladtam egy csomagot, szállítási költségért, ám úgy néz ki hogy a vásárló átvert az utalással,van lehetőség a csomag vissza hívására?

Figyelt kérdés

okt. 31. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor az időtényező fontosabb, azonnal az ügyfélszolgálatot kell hívni és megmondják. Itt lehet órákig nem válaszol senki.
okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az elérhetetlen, reggel 8 óta próbálkozom és semmi. Azért gondoltam erre, hátha valaki járt már így, és tud mondani valami okosat, hogy lehet e ilyet csinálni egyáltalán, vagy mivel csak szállítási költség van rajta, ezért nem visszahívható
okt. 31. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy vert át? Nem utalta el a pénzt? Addig nem kellett volna feladni.
okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csinált képet az utalasról, én meg pont arra jártam és feladtam, gondolom utánna vissza vonta az utalást, mert péntek óta nem érkezett mg a pénz. És elérhetetlen azóta
okt. 31. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hamis képet küldött.

Nem kép alapján küldjük a dolgokat, hanem a banktól kapott igazolás alapján.

okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:
A kézbesítésig tiéd a csomag... de tényleg az ügyfélszolgálatot kéne hívnod...
okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
... vagy elolvasni az ÁSZF-et, mindenféle szerződéses feltételekre és eljárásokra, jogosultságokra és kötelezettségekre ki szoktak térni. Nagy eséllyel benne lesz a válasz minden lehetséges problémára, és ilyen nagyobb szolgáltatók még külön kivonatot (FAQ/GYIK) is szoktak az oldalukra kihelyezn.
okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!