Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bet365 alternatív linkek / IP...

Bet365 alternatív linkek / IP tiltása?

Figyelt kérdés

Az eddig használt 365 365 068. com-os alternatív bet link valamiért nem tölt be az itthoni wifi hálózaton, ill. mobil neten sem. Benzinkút wifijén bejön, ezek szerint tiltották az ip-met, vagy mire következtessek ebből? Volt már ilyen (hogy nem töltött be az oldal) de akkor egy sima wifi újraindítással megoldódott, most viszont nem.

Valakinek tapasztalata, vagy megoldása esetleg ilyen problémákra? Előre is köszi



2023. okt. 31. 10:06
 1/4 anonim válasza:
Én átmeneti megoldásként letöltöttem a nordvpn appot, és a 7 napos próbaidő keretein belül olasz szerverre csatlakozva meg tudtam nyitni és kiutaltattam a bent lévő egyenlegem. Aztán majd meglátjuk.
2023. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor letiltották itthon a betet, akkor én is vpn-el kezdtem el használni, aztán jöttek az alternatív linkek amikhez ugye nem kellett.. de akkor valószínű én is visszaállok a vpn megoldásra, köszi a válaszod
2023. okt. 31. 10:45
 3/4 anonim válasza:
2023. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, pont most akartam csatolni, hogy közben frissítettek az alternatívos oldalak és végre van új link :D
2023. okt. 31. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!