Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Takács Szofi a kis 8 éves...

Takács Szofi a kis 8 éves világbajnok. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Egy kislány aki még csak 8 éves és már 4szeres világbajnok.

Mit gondoltok erről?

Amúgy eszméletlen cuki a kislány



#8 éves #Szofika #4szeres világbajnok
2023. nov. 3. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kislany nem cuki, hanem egy prostinak sminkelt, a draga anyuka es a koreografusok, meg a tobbi penznyelo slepp altal kihasznalt szerencsetlen gyerek.
2023. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta. Sajnos. De nem irigylem, mert 25-30 éves korára fájni fog a gerince és az izületei. Tapasztalat. Ritka hülye anyja van.
2023. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen kislány.... végül is még a kortársaival kéne játszania, helyette annyi sminkkel ugrál a színpadon ami 2 felnőttnek is sok lenne, de igen biztos önként akarta mindezt és nem a szülei erőltették bele.

Végül is az a leginkább szomorú, hogy talán majd egyszer felnőttként jön rá, hogy igazából a gyerekkorát vették el tőle.

2023. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ki ?

Írhatnád mit sportol.

2023. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tánc

Akrobatikus show tánc

2023. nov. 5. 20:08
 6/6 anonim válasza:
Én ezt a jelenséget egyszerűen nem tudom megemészteni, mélységesen elborzaszt. Mindannyiszor a hideg ráz, ahányszor látom. Természetesen nem habzószájú irigy troll vagyok, mert valóban szép és ügyes kislány. És nyilvánvalóan támogatja az ember a gyermekét, ha tehetséges valamiben, de amit ezzel a kislánnyal művelnek, végtelenül káros. Mind a gyermek egészséges lelki és testi fejlődésére - lelkivilágára, szexuális magatartására, vagy pl. ízületeire. Az amerikai sztárcsináló, szépségversenyes műsorokat juttatja eszembe - a kislány műszempillában, teljes sminkben parádézik, úgy pózol, ahogy sok felnőtt nő sem, több, mint 8000-es követőszámú instaoldala van (kb. 3 egyértelműen pedofil kommentet szúrtam ki a képeinél 10 perc alatt) és maga az anya is egyértelműen szexualizálja (gyk.: szexuális tárgyat csinál belőle) a kislányt, ami amúgy bűncselekmény. Ehhez képest úgy van bemutatva, mintha milyen fantasztikus eredmény lenne. 5-7 év és nagyon komoly bajok lesznek vele.
dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!