Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap este utaltam 5000forint...

Tegnap este utaltam 5000forintot de masnak ment el valahogy visszatudnam szerezni ? SOS lenne mert anya adta a kisocsem merlegenek a berleseert es ha megtudja nagyon ideges lesz en szoktam elutalni ezert nagyon szomoru vagyok 😭 😭

Figyelt kérdés

2023. nov. 4. 02:13
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
jelentsd be a banknak azonnal hogy téves, 0-24-es az ügyfélszolgálat, majd ott elmondják hogy megy ez
2023. nov. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jelentheted a banknak, de jellemzően nem szoktak csak úgy visszavonogatni utalásokat, ez pedig egy bank számára nevetséges összeg, szóval nem nagyon fognak vele foglalkozni. Fel a fejjel, tanulópénz, legközelebb figyelj oda jobban.
2023. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Alapból nem érdekelne de ezert nagyon fogok kapni otthon meg ha nevetseges osszeg is :(
2023. nov. 4. 14:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Az otpnek hol tudnam elkuldeni? Megvan a pdf amit kikellett toltenem az utalasrol de nem tudom hol kell elkuldeni eleg emailba?
2023. nov. 4. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérjed meg azt, akinek valóban ment a pénz, hogy vagy utalja az öcséd számlájára, vagy utalja vissza neked.

Egyszer valaki feltöltötte 10-ezer forinttal a mobilomat. Utána jártam, ki töltötte föl és átutaltam a megfelelő számra a tévesen küldő tudtával. Őt kerestem fel legelőbb. Jól sejtettem, hogy egy idős néni mobilját akarták feltölteni, de téves számot adtak meg (ami az enyém volt).

2023. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám megtalálni? Az öcsem 4honapos nincs szamlaja :D
2023. nov. 5. 23:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Nu, pagadi! Tehát te fizeted a 4 hónapos öcséd "mérlegének" a bérlését, holott te is kiskorú vagy?
nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anya adta rá a pénzt mint írtam mivel a családban egyedül csak nekem van számlám
nov. 6. 00:12
 9/9 anonim ***** válasza:
A bank megmondja kié a számla. Azzal vedd fel a kapcsolatot.
nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!