Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki elolvasná nekem az...

Valaki elolvasná nekem az angol levelemet, hogy érthető-e?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok jó angolos, sosem tanultam. Akit megkértem hogy segítsen, nem veszi a fáradtások. Ha esetleg valaki tud angolul lenne kedves és elolvasná, hogy érthető-e a levél? Köszönöm szépen!

Dear Hotel!

I have a 7-night room reservation on booking for June at the hotel. Booking confirmation number:xy. I have already written a message through Booking, but I have not yet received a reply. Is my reservation OK? Are there hotel umbrellas and sunbeds on the beach? If so, how much does it cost to use them, or is their use included in the room price?

I’m looking forward to your reply!

Thank you in advance,

XY



2023. nov. 4. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érthető. Az első felkiáltójel nem kell, a második helyett legyen pont, amúgy ne foglalkozz a hibákkal, jó, meg fogják érteni. :)
2023. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az umbrella az esernyőt jelent (tehát konkrétan az eső elleni védelmet), a napernyő angolul parasol. Igen, hülye kifejezés. Igen, az őzlábgombára is használják. Mégis ez a neve.

Amúgy az email teljesen érthető. Messze nem hibátlan, de abszolút érthető és felvállalható.

2023. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
talán annyit változtatnék, hogy is my reservation still valid / is my reservetion still exists, ez a reservation OK olyan parasztos :D
2023. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi parasztos.
2023. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne hallgass a 3-asra, hülyeséget beszél.
2023. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2023. nov. 4. 14:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!