Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a biasod a bts-bol?és miert ?

Ki a biasod a bts-bol?és miert ?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok hogy ti miert szeretitek oket(:

nov. 5. 10:38
1 2
 1/11 qkker1 ***** válasza:
6%
Nem lehetne magyarul?
nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

#1 ha rád vonatkozna a kérdés, akkor értenéd = ha nem érted, akkor ne kommentelj.


Magadból csinálsz csak így bolondot, mert egyébként egyetlen google kereséssel meg tudnád fejteni ezt a hihetetlen rejtvényt:)

nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
73%

Nekem a biasom Jungkook vaaagy Taehyun, nem tudok dönteni. Annyira aranyosak, V nagyon vicces, és imádom, mikor színészkedik. JK pedig nagyon dögös! <3


De a többi tagokat is imádom.

nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lucifer-666 ***** válasza:
29%
#1 A bias jelentése rézsút fektetett anyag :)
nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
V és JK
nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

#1 bias = kedvenc tag

Kérdező: én amúgy nem tudok dönteni. Mindig Jimin-t mondom bias-omnak, és Tae-t ult-omnak, de ez amúgy mindig változik. Most pl ugyanez van, amit leírtam az előbb. Szóval ja. Bias-om Jimin a cukisága, és tánctudása miatt, Tae pedig az ultom, mert nagyon helyes😍!

nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
RM, mert megfogott a személyisége és a rappjei.
nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Miért szeretjük őket?

mert ők nem ilyen nyálas baromságokról csinálnak dalt, hanem megtanítják azoknak, akik mem szereik magukat, hogy mindenkiben van valami jó, idézem: "You've shown me I have reasons

I should love myself" (Answer:Love myself).

És mielőtt azt mondanád, hogy de hát ezek azt mondják, hogy szerethetem magamat, igen mondhatják ezt mert az egyik majdnem öngyilkos lett, a másik pedig még mindig nem szereti magát💜😞

Szóval utálóknak küldöm🖕

Army-k összetartás, mert mi golyóállók vagyunk, és a BTS az IDOL-lall úgyis megmondta a magáét az utálóknak🤣🤣🤣🖕🤣🤣🤣

Az eredeti kérdésre visszatérve RM a kedvencem, mert nagyon szeretem a dalszövegeit, és a személyiségét

nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat<3

Azt azert fontos elmondanom hogy bar sejtjuk hogy mien a szemelyiseguk biztosan nem tudhatjuk lehet hogy jin egy szichopata allat vagy lehet hogy suga szabadidejeben romantikus filmeket nez nemtudhatjuk ezt csak ok tudjak igazan.

Ezert en sem maradhatok ki nekem Suga a boasom mert olyan aranyos es meno egyszerre:)De en oszinten megmondom hogy AgustDt jobban birom mint Sugat(megha ugyanaz az ember is)

Suga

Jhope

Jimin

Jungkook

RM

V

Jin

En igy allitanam oket sorba de persze ahanyan vagyunk snnyifele keppen lehet ezt.

UI:azert szegeny Jint sajnalom ott a vegen:(

nov. 7. 07:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha sajnálod, akkor miért ő a legutolsó?
nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!